ALINE-CLEO



Nov. 18 — at Braman

Nov. 21 — at Lomega

Nov. 25 — at Billings

Dec. 2 — at Ringwood

Dec. 9 — at Drummond

Dec. 11-13 — NWOSU Tournament

Dec. 16 — at Covington-Douglas

Jan. 6 — Waynoka

Jan. 8-10 — Cherokee Tournament

Jan. 13 — at Mooreland

Jan. 16 — Freedom

Jan. 20 — at Cherokee

Jan. 23 — at Waynoka

Jan. 26 — at Freedom

Jan. 27 — at Waukomis

Jan. 30 — Wakita

Feb. 6 — at Timberlake

Feb. 9 — Kremlin-Hillsdale



ALVA



Dec. 2 —at Blackwell

Dec. 5 — OBA

Dec. 9 — Fairview

Dec. 13 — at Riverside

Dec. 18 — Woodward

Dec. 20 — at Chisholm

Jan. 5 — at Frontier

Jan. 8-10 — Wheat Capital T.

Jan. 13 — Blackwell

Jan. 16 — Riverside

Jan. 19 — at Newkirk

Jan. 22-24 — North Country Invite

Jan. 30 — at Woodward

Jan. 31 — Clinton

Feb. 6 — Chisholm

Feb. 7 — at Guymon

Feb. 10 — at Fairview

Feb. 14 — 89er Festival



BILLINGS



Nov. 21 — Medford

Nov. 24 — at Covington-Douglas

Nov. 25 — Aline-Cleo

Dec. 1 — at Braman

Dec. 2 — Mulhall-Orlando

Dec. 4-6 — Dover Tournament

Dec. 9 — Wynona

Dec. 12 — Glencoe

Dec. 16 — Kremlin-Hillsdale

Dec. 19 — at Freedom

Jan. 5-10 — Mulhall Tournament

Jan. 15 — at Wakita

Jan. 16 — at Glencoe

Jan. 20 —at Shidler

Jan. 23 — Braman

Jan. 27 — Freedom

Jan. 30 — Shidler

Feb. 3 — at Wynona

Feb. 9 — Yale



BUFFALO



Nov. 25 — Beaver

Dec. 2 — Laverne

Dec. 5 — at Leedey

Dec. 9 — Sharon-Mutual

Dec. 11-13 — Laverne Tourney

Dec. 16 — Fort Supply

Jan. 6 — Canton

Jan. 8-10 — Fargo Invitational

Jan. 12 — at Gage

Jan. 13 — Forgan

Jan. 16 — at Arnett

Jan. 17 — Shattuck

Jan. 20 — Fargo

Jan. 22-24 — Buffalo Invitational

Jan. 27 — at Vici

Feb. 3 — at Laverne

Feb. 5-7 — 270 Playoffs



BURLINGTON



Nov. 18 — Lomega

Nov. 25 — at Freedom

Dec. 2 — at Waynoka

Dec. 5 — DCLA

Dec. 9 — at South Barber, Kan.

Dec. 11-13 — NWOSU Tournament

Jan. 5 — at Attica, Kan.

Jan. 6 — at Wakita

Jan. 8-10 — Cherokee Tournament

Jan. 13 — Ringwood

Jan. 16 — at Medford

Jan. 20 — at Timberlake

Jan. 22-24 — Cherokee Strip T.

Jan. 30 — Freedom

Feb. 3 — at Mooreland

Feb. 10 — Cherokee



CANTON



Nov. 21 — Leedey

Nov. 25 — at Fargo

Dec. 1-6 — Canton Invitational

Dec. 9 — at Fort Supply

Dec. 12 — Arnett

Dec. 16 — at Shattuck

Jan. 6 — at Buffalo

Jan. 8-10 — Woodward Oil Classic

Jan. 13 — at Sharon-Mutual

Jan. 16 — at Drummond

Jan. 20 — at Seiling

Jan. 27 — Gage

Jan. 30 — at Waynoka

Jan. 31 — Waukomis

Feb. 3 —Vici

Feb. 5-7 — 270 Conference Playoffs

Feb. 9 — Thomas

Feb. 10 — at Kremlin-Hillsdale



CASHION



Nov. 25 — at Frontier

Dec. 2 — at Tonkawa

Dec. 5 — Crescent

Dec. 9 — Watonga

Dec. 11-13 — KOFM Classic

Dec. 15 — Okeene

Dec. 19 — Hennessey

Jan. 6 — at Geary

Jan. 8-10 — Three Rivers Tournament

Jan. 16 — Thomas

Jan. 20 — Okarche

Jan. 23 — at Crescent

Jan 27 — at Hinton

Jan. 30 — at Morrison

Jan. 31 — at OBA

Feb. 3 — Dover

Feb. 6 — Frontier

Feb. 7 — at Watonga



CHEROKEE



Dec. 2 — Medford

Dec. 6 — Wakita

Dec. 9 — at Okeene

Dec. 11-13 — NWOSU Tournament

Dec. 16 — Mooreland

Dec. 19 — Cimarron

Jan. 6 — at Ringwood

Jan. 8-10 — Cherokee Tournament

Jan. 13 — at Waynoka

Jan. 16 — at Seiling

Jan. 17 — at Timberlake

Jan. 20 — Aline-Cleo

Jan. 22-24 — Cherokee Strip Tournament

Feb. 3 — at Lomega

Feb. 5 — DCLA

Feb. 10 — at Burlington



CHISHOLM



Dec. 5 — at Pioneer

Dec. 9 — Blackwell

Dec. 12 — at Fairview

Dec. 19 — at Frontier

Dec. 20 — Alva

Jan. 6 — at Blackwell

Jan. 8-10 — Wheat Capital Tournament

Jan. 13 — Watonga

Jan. 16 — Fairview

Jan. 20 — at OBA

Jan. 22-24 — Wheat Belt Tournament

Jan. 27 — Hennessey

Jan. 30 — Perry

Jan. 31 — Frontier

Feb. 6 — at Alva

Feb. 13 — at Watonga

Feb. 14 — 89er Conference Playoffs

Feb. 17 — Kingfisher



CIMARRON



Nov. 21 — Dover

Dec. 1-6 — Canton Tournament

Dec. 9 — at Ringwood

Dec. 16 — Pond Creek-Hunter

Dec. 19 — at Cherokee

Jan. 9 — Medford

Jan. 12 — at Waukomis

Jan.13 — Garber

Jan. 16 — Mooreland

Jan. 19-24 — Skeltur Tournament

Jan. 27 — Pioneer

Jan. 30 — at Covington-Douglas

Feb. 2 — at Timberlake

Feb. 3 — Okeene

Feb. 6 — at Kremlin-Hillsdale

Feb. 9 — Waynoka



COVINGTON-DOUGLAS



Nov. 24 — Billings

Dec. 2 — DCLA

Dec. 5 — at Waukomis

Dec. 8-13 — Pond Creek-Hunter T.

Dec. 16 — Aline-Cleo

Dec. 19 — OBA

Jan. 6 — Pond Creek-Hunter

Jan. 9 — at Dover

Jan. 13 — at Pioneer

Jan. 16 — Kremlin-Hillsdale

Jan 17 — Ringwood

Jan. 19-24 — Skeltur Tournament

Jan. 27 — Wakita

Jan. 30 — Cimarron

Feb. 3 — at Drummond

Feb. 5 — at Kremlin-Hillsdale

Feb. 6 — Garber

Feb. 10 — at Tonkawa



CRESCENT



Nov. 25 — Pioneer

Dec. 2 — Hinton

Dec. 5 — at Cashion

Dec. 8-13 — Frontier Tournament

Dec. 16 — Morrison

Dec. 19 — Garber

Jan. 6 — Waukomis

Jan. 8-10 — Skeltur Tournament

Jan. 13 — at Dover

Jan. 16 — at Hennessey

Jan. 20 — Okeene

Jan. 23 — Cashion

Jan. 26 — at Wellston

Jan. 27 — Thomas

Jan. 30 — at Watonga

Feb. 3 — at Ripley

Feb. 10 — at Okarche

Feb. 12 — at Watonga

Feb. 17 — at Fairview



DCLA



Dec. 2 — at Covington-Douglas

Dec. 5 — at Burlington

Dec. 8-13 — Pond Creek-Hunter T.

Dec. 15 — Pond Creek-Hunter

Dec. 19 — Dover

Dec. 20 — Tonkawa

Jan. 5 — at Wakita

Jan. 6 — Medford

Jan. 8-10 — Cherokee Tournament

Jan. 13 — Timberlake

Jan. 20 — at Ringwood

Jan. 22-24 — Cherokee Strip Tournament

Jan. 30 — Garber

Feb. 3 — Morrison

Feb. 5 — at Cherokee

Feb. 6 — at Lomega



DOVER



Nov. 18 — Drummond

Nov. 21 — at Cimarron

Nov. 25 — at Hennessey

Dec. 4-6 — Dover Invitational

Dec. 12 — Oklahoma Christian Academy

Dec. 19 — at DCLA

Jan. 9 — Covington-Douglas

Jan. 13 — Crescent

Jan. 16 — at Okarche

Jan. 20 — at Geary

Jan. 22-24 — Okeene Invitational

Jan. 30 — at Lomega

Jan. 31 — Sasakwa

Feb. 3 — at Cashion

Feb. 6 — at Oklahoma Christian Academy

Feb. 9 — Okeene



DRUMMOND



Nov. 18 — at Dover

Nov. 25 — Timberlake

Dec. 2 — at Garber

Dec. 4-6 — Dover Tournament

Dec. 9 — Aline-Cleo

Dec. 12 — at Ringwood

Dec. 16 — Medford

Jan. 6 — Pioneer

Jan 8 — Braman

Jan. 13 — at Wakita

Jan. 16 — Canton

Jan. 19-24 — Skeltur Tournament

Jan. 30 — Kremlin-Hillsdale

Feb. 3 — Covington-Douglas

Feb. 6 — at Pond Creek-Hunter

Feb. 9 — at Waukomis



ENID



Dec. 2 — Harding Prep

Dec. 4-6 — Conoco Tournament (B)

Dec. 9 — Woodward

Dec. 11-13 — Altus Tournament (G)

Dec. 16 — at Stillwater

Dec. 19 — at Sand Springs

Jan. 5, 8-10 — Muskogee Tournament

Jan. 6 — Sapulpa

Jan. 13 — Ponca City

Jan. 16 — Bartlesville

Jan. 20 — at Woodward

Jan. 22-24 — NEO Tournament (G)

Jan. 22-24 — Deer Creek Tournament (B)

Jan. 26 — at Harding Prep

Jan. 30 — Sand Springs

Feb. 3 — at Ponca City

Feb. 6 — at Sapulpa

Feb. 10 — Stillwater

Feb. 20 —at Bartlesville



FAIRVIEW



Dec. 2 — at Okeene

Dec. 5 — at Thomas

Dec. 9 — at Alva

Dec. 12 — Chisholm

Dec. 20 — Blackwell

Jan. 6 — Watonga

Jan. 8-10 — Wheat Capital Tournament

Jan. 13 — at Seiling

Jan. 16 — at Chisholm

Jan. 20 — at Watonga

Jan. 22-24 — Okeene Invitational

Jan. 30 — at Blackwell

Feb. 3 — at Kingfisher

Feb. 6 — OBA

Feb. 10 — Alva

Feb. 13 — Hennessey

Feb. 14 —89er Conference Festival

Feb. 17 — Crescent



FREEDOM



Nov. 18 — at Hardesty

Nov. 21 — Braman

Nov. 25 — Burlington

Dec. 5 — at Braman

Dec. 11-13 — NWOSU Tournament

Dec. 19 — Billings

Jan. 8-10 — Fargo Tournament

Jan. 13 — South Central

Jan. 16 — at Aline-Cleo

Jan. 19 — at Waynoka

Jan. 20 — at Wakita

Jan. 23 — at Taloga

Jan. 26 — Aline-Cleo

Jan. 27 — at Billings

Jan. 30 — at Burlington

Feb. 3 — Fort Supply

Feb. 6 — Hardesty



GARBER



Nov. 21 — Kremlin-Hillsdale

Nov. 25 — at OBA

Dec. 2 — Drummond

Dec. 6 — Tonkawa

Dec. 8-10 — Frontier Tournament (G)

Dec. 16 — Pioneer

Dec. 19 — at Crescent

Dec. 29-31 — T. of Champions (B)

Jan. 8-10 — Morrison Tournament

Jan. 13 — at Cimarron

Jan. 16 — Waukomis

Jan. 19-24 — Skeltur Tournament

Jan. 27 — at Pond Creek-Hunter

Jan. 30 — at DCLA

Feb. 3 — OBA

Feb. 6 — at Covington-Douglas

Feb. 7 — at Medford

Feb. 10 — Hennessey



HENNESSEY



Nov. 25 — Dover

Dec. 2 — at Pioneer

Dec. 11-13 — KOFM Classic

Dec. 16 — Hinton

Dec. 19 — at Cashion

Jan. 8-10 — Three Rivers Tournament

Jan. 13 — Okeene

Jan. 16 — Crescent

Jan. 20 — Morrison

Jan. 23 — Watonga

Jan. 27 — at Chisholm

Jan. 30 — Okarche

Feb. 3 — at Thomas

Feb. 6 — Waukomis

Feb. 7 — Kingfisher

Feb. 10 — at Garber

Feb. 13 — at Fairview

Feb. 16 — OBA



KINGFISHER



Nov. 25 — Piedmont

Dec. 2 — at Anadarko

Dec. 5 — at Bethany

Dec. 9 — at Weatherford

Dec. 12 — Perry

Jan. 1-3 — Chesapeake Challenge

Jan. 8-10 — Wheat Capital Tournament

Jan. 13 — Anadarko

Jan.16 — at Elgin

Jan. 22-24 — Buckle of the Wheat Belt

Jan. 27 — Weatherford

Jan. 31 — Tuttle

Feb. 3 — Fairview

Feb. 6 — at Perry

Feb. 7 — at Hennessey

Feb. 10 — Watonga

Feb. 17 — at Chisholm



KREMLIN-HILLSDALE



Nov. 21 — at Garber

Dec. 2 — at Wakita

Dec. 8-13 — Pond Creek-Hunter T.

Dec. 16 — at Billings

Dec. 19 — at Pioneer

Jan. 13 — at Medford

Jan. 16 — at Covington-Douglas

Jan 17 — Pond Creek-Hunter

Jan 19-14 — Skeltur Tournament

Jan. 27 — Waynoka

Jan. 30 — at Drummond

Feb. 5— Covington-Douglas

Feb. 6 — Cimarron

Feb. 9 — at Aline-Cleo

Feb. 10 — at Canton



LAVERNE



Nov. 21 — Vici

Nov. 25 — Mooreland

Dec. 2 — at Buffalo

Dec. 5 — Seiling

Dec. 9 — at Shattuck

Dec. 11-13 — Laverne Invitational

Dec. 19 — at Forgan

Jan. 6 — at Seiling

Jan. 8-10 — Cherokee Tournament

Jan.16 — Hooker

Jan. 20 — at Fort Supply

Jan. 22-24 — Buffalo Tournament

Jan. 27 — Fargo

Jan. 30 — Turpin

Feb. 3 — Buffalo

Feb. 6 — at Beaver

Feb. 9 — at Arnett



LOMEGA



Nov. 18 — at Burlington

Nov. 21 — at Aline-Cleo

Nov. 25 — Mulhall-Orlando

Dec. 2, 4-6 — Canton Tournament

Dec. 11-13 — Tulsa Best Tournament

Dec. 16 — at Calumet

Dec. 19 — at Medford

Jan. 6 — at Union City (B)

Jan. 16 — at Wakita

Jan. 22-24 — Cherokee Strip Tournament

Jan. 27 — Ringwood

Jan. 30 — Dover

Jan. 31 — at Okarche

Feb. 3 — Cherokee

Feb. 6 — DCLA

Feb. 10 — Timberlake



MEDFORD



Nov. 21 — at Billings

Nov. 25 — Waukomis

Dec. 2 — at Cherokee

Dec. 5 — at Waynoka

Dec. 8-13 — Pond Creek-Hunter T.

Dec. 16 — at Drummond

Dec. 19 — Lomega

Jan. 6 — at DCLA

Jan. 9 — at Cimarron

Jan. 13 — Kremlin-Hillsdale

Jan. 16 — Burlington

Jan. 22-24 — Cherokee Strip Tournament

Jan. 27 — at Timberlake

Jan. 30 — at Pond Creek-Hunter

Feb. 3 — Ringwood

Feb. 6 — Wakita

Feb. 7 — Garber

Feb. 10 — at Caldwell, Kan.



MOORELAND



Nov. 21 — Gage

Nov. 25 — at Laverne

Dec. 2 — at Sharon-Mutual

Dec. 9 — at Vici

Dec. 11-13 — KOFM Classic

Dec. 16 — at Cherokee

Jan. 6 — Timberlake

Jan. 8-10 — Oil Center Classic

Jan. 13 — Aline-Cleo

Jan. 16 — at Cimarron

Jan. 20 — Waynoka

Jan. 22-24 — Okeene Tournament

Jan. 27 — Seiling

Feb. 2 — at Shattuck

Feb. 3 — Burlington

Feb. 7 — Ringwood

Feb. 10 — at OBA



OKARCHE



Nov. 18 — Amber-Pocasset

Dec. 5 —Hinton

Dec. 9 — Dibble

Dec. 11-13 — Burns Flat Tournament

Dec. 19 — at Amber-Pocasset

Jan. 6 — Carnegie

Jan. 8-10 — Three Rivers Tournament

Jan. 13 — at Thomas

Jan. 16 — Dover

Jan. 20 — at Cashion

Jan. 22-24 — Glencoe Tournament

Jan. 27 — at Geary

Jan. 30 — at Hennessey

Jan. 31 — Lomega

Feb. 3 — at Watonga

Feb. 6 — at Okeene

Feb. 10 — Crescent



OKEENE



Dec. 2 — Fairview

Dec. 9 — Cherokee

Dec. 12 — Thomas

Dec. 15 — at Cashion

Dec. 18 — at Pond Creek-Hunter

Dec. 19 — Hinton

Jan. 8-10 — Three Rivers Tournament

Jan. 13 — at Hennessey

Jan. 16 — Ringwood

Jan. 20 — at Crescent

Jan. 22-24 — Okeene Tournament

Jan 27 — Watonga

Jan. 31 — at Seiling

Feb. 3 — at Cimarron

Feb. 6 — Okarche

Feb. 9 — at Dover



Oklahoma Bible Academy



Nov. 21 — Waukomis

Nov. 25 — Garber

Dec. 2 — Frontier

Dec. 5 — at Alva

Dec. 9 — Pioneer

Dec. 11-13 — KOFM Tournament

Dec. 19 — at Covington-Douglas

Jan. 6 — at Morrison

Jan. 16 — at Lincoln Christian

Jan. 20 — Chisholm

Jan. 22-24 — NEO Tournament

Jan. 30 — at Frontier

Jan. 31 — Cashion

Feb. 3 — at Garber

Feb. 6 — at Fairview

Feb. 10 — Mooreland

Feb. 13 — Lincoln Christian

Feb. 16 — at Hennessey



PERRY



Nov. 25 — at Newkirk

Dec. 2 — at Pawhuska

Dec. 5 — Blackwell

Dec. 9 — Perkins

Dec. 12 — at Kingfisher

Dec. 15 — Cushing

Dec. 19 — Pawnee

Jan. 6 — Newkirk

Jan. 8-10 — Wheat Capital Tournament

Jan 13 — at Perkins

Jan. 17 — at Cushing

Jan. 22-24 — Wheat Belt Tournament

Jan. 27 — Pawhuska

Jan. 30 — at Chisholm

Feb. 3 — at Pawnee

Feb. 6 — Kingfisher

Feb.10 — at Blackwell

Feb. 14 — 89er Conference Festival



PIONEER



Nov. 25 — at Crescent

Dec. 2 — Hennessey

Dec. 5 — Chisholm

Dec. 9 — at OBA

Dec. 11-13 — KOFM Classic

Dec. 16 — at Garber

Dec. 19 — Kremlin-Hillsdale

Jan. 6 — at Drummond

Jan. 8-10 — Wheat Capital Tournament

Jan. 13 — Covington-Douglas

Jan. 16 — at Tonkawa

Jan. 19-24 — Skeltur Tournament

Jan. 27 — at Cimarron

Jan. 30 — at Waukomis

Feb. 3 — Pond Creek-Hunter

Feb. 5 — Morrison

Feb. 10 — Frontier



POND CREEK-HUNTER



Dec. 2 — Timberlake

Dec. 8-13 — PC-Hunter Tournament

Dec. 15 — at DCLA

Dec. 16 — at Cimarron

Dec. 18 — Okeene

Dec. 19 — at Wakita

Jan. 6 — at Covington-Douglas

Jan. 8-10 — Mulhall-Orlando Tournament

Jan. 13 — at Waukomis

Jan. 16 — Vici

Jan. 17 — at Kremlin-Hillsdale

Jan. 19-24 — Skeltur Tournament

Jan. 27 — Garber

Jan. 30 — Medford

Feb. 3 — at Pioneer

Feb. 6 — Drummond

Feb. 9 — at Tonkawa



RINGWOOD



Dec. 2 — Aline-Cleo

Dec. 5 — Wakita

Dec. 6 — at Timberlake

Dec. 9 —Cimarron

Dec. 12 — Drummond

Jan. 6 — Cherokee

Jan. 8-10 — Cherokee Tournament

Jan. 13 — at Burlington

Jan. 16 — at Okeene

Jan. 17 — at Covington-Douglas

Jan. 20 — DCLA

Jan. 22-24 — Cherokee Strip Tournament

Jan. 27 — at Lomega

Jan. 30 — Timberlake

Feb. 2 — at Waynoka

Feb. 3 — Medford

Feb. 6 — Seiling

Feb. 7 — at Mooreland



SEILING



Nov. 21 — Sharon-Mutual

Dec. 5 — at Laverne

Dec. 9 — at Thomas

Dec. 11-13 — NWOSU Tournament

Dec. 16 — at Sharon-Mutual

Dec. 19 — at Vici

Jan. 6 — Laverne

Jan. 8-10 — Cherokee Tournament

Jan. 13 — Fariview

Jan. 16 — Cherokee

Jan. 20 — Canton

Jan. 22-24 — Okeene Invitational

Jan. 27 — at Mooreland

Jan. 30 — at Cordell

Jan. 31 — Okeene

Feb. 6 — at Ringwood

Feb. 10 — Leedey



SHARON-MUTUAL



Nov. 21 — at Seiling

Nov. 25 — at Fort Supply

Dec. 2 — Mooreland

Dec. 9 — at Buffalo

Dec. 11-13 — Fargo Tournament

Dec. 15 — at Vici

Dec. 16 _ Seiling

Dec. 19 — Arnett

Jan. 6 — at Fargo

Jan. 8-10 — Oil Center Classic

Jan. 13 — Canton

Jan. 16 — Cheyenne

Jan. 20 — Gage

Jan. 27 — Leedey

Jan. 30 — at Shattuck

Feb. 3 — at Arapaho

Feb. 10 — at Hammon



SHATTUCK



Dec. 9 — Laverne

Dec. 11-13 — Laverne Tournament

Dec. 16 — Canton

Dec. 19 — at Leedey

Dec. 20 — at Turpin

Jan. 6 — at Fort Supply

Jan. 8-10 — Oil Center Classic

Jan. 13 — Fargo

Jan. 16 — Gage

Jan. 17 — at Buffalo

Jan. 20 — at Vici

Jan. 22-24 — Buffalo Tournament

Jan 27 — Forgan

Jan.30 — Sharon-Mutual

Feb. 2 — Mooreland

Feb. 3 — at Arnett



THOMAS



Nov. 25 — at Vici

Dec. 2 — Geary

Dec. 5 — Fairview

Dec. 9 — Seiling

Dec. 12 — at Okeene

Dec. 15-16 — Thomas Festival

Dec. 19 — at Watonga

Jan. 6 — Hydro-Eakly

Jan. 8-10 — Three Rivers Tournament

Jan. 13 — Okarche

Jan. 16 — at Cashion

Jan. 19 — West Central Tournament

Jan. 27 — at Crescent

Jan. 30 — Sayre

Feb. 3 — Hennessey

Feb. 6 — at Hinton

Feb. 9 — at Canton



TIMBERLAKE



Nov. 25 — at Drummond

Dec. 2 — at Pond Creek-Hunter

Dec. 5 — at Kremlin-Hillsdale

Dec. 6 — Ringwood

Dec. 11-13 — KOFM Classic

Dec. 16 — at Waukomis

Dec. 19 — Waynoka

Jan. 6 — at Mooreland

Jan. 9 — Wakita

Jan. 13 — at DCLA

Jan. 17 — Cherokee

Jan. 20 — Burlington

Jan. 22-24 — Cherokee Strip Tournament

Jan. 27 — Medford

Jan. 30 — at Ringwood

Feb.2 — Cimarron

Feb. 6 — Aline-Cleo

Feb. 10 — at Lomega



WATONGA



Dec. 1-6 — Canton Tournament

Dec. 9 — at Cashion

Dec. 16 — at Geary

Dec. 19 — Thomas

Jan. 6 — at Fairview

Jan. 8-10 — Three Rivers Tournament

Jan. 13 — at Chisholm

Jan. 16 — Hinton

Jan. 20 — Fairview

Jan. 23 — at Hennessey

Jan. 27 — at Okeene

Feb. 3 — Okarche

Feb. 6 — Geary

Feb. 7 — Cashion

Feb. 10 — at Kingfisher

Feb. 12 — Crescent

Feb. 13 — Chisholm

Feb. 17 — at Cordell



WAKITA



Dec. 2 — Kremlin-Hillsdale

Dec. 5 — at Ringwood

Dec. 6 — at Cherokee

Dec. 8-13 — Pond Creek-Hunter T.

Dec. 16 — Braman

Dec. 19 — Pond Creek-Hunter

Jan. 5 — DCLA

Jan. 8 — Burlington

Jan. 9 — at Timberlake

Jan.13 — Drummond

Jan. 15 — Billings

Jan. 16 — Lomega

Jan. 20 — Freedom

Jan. 22-24 — Cherokee Tournament

Jan. 27 — at Covington-Douglas

Jan. 30 — at Aline-Cleo

Feb. 3 — at Waynoka

Feb. 6 — at Medford



WAUKOMIS



Nov. 21 — at OBA

Nov. 25 — at Medford

Dec. 5 — Covington-Douglas

Dec. 8-13 — Pond Creek-Hunter T.

Dec. 16 — Timberlake

Jan. 6 — at Crescent

Jan. 8-10 — Mulhall-Orlando Tournament

Jan. 12 — Cimarron

Jan. 13 — Pond Creek-Hunter

Jan. 16 — at Garber

Jan. 19-24 — Skeltur Tournament

Jan. 27 — Aline-Cleo

Jan. 30 — Pioneer

Jan. 31 — at Canton

Feb. 3 — at Kremlin-Hillsdale

Feb. 6 — at Hennessey

Feb. 9 — Drummond



WAYNOKA



Dec. 2 — Burlington

Dec. 5 — Medford

Dec. 11-13 — NWOSU Tournament

Dec. 16 — at Gage

Dec. 19 — at Timberlake

Jan. 6 — at Aline-Cleo

Jan. 8 — Oil Center Classic

Jan. 12 — Freedom

Jan. 13 — Cherokee

Jan. 16 — Fort Supply

Jan. 19 — Freedom

Jan. 20 — at Mooreland

Jan. 22 — at Taloga

Jan. 23 — Aline-Cleo

Jan. 27 — at Kremlin-Hillsdale

Jan. 30 — Canton

Feb. 2 — Ringwood

Feb. 3 — Wakita

Feb. 9 — at Cimarron



WOODWARD



Dec. 2 — Weatherford

Dec. 5 — at Liberal, Kan.

Dec. 9 — at Enid

Dec. 11-13 — Harrah Tournament

Dec. 16 — Guymon

Dec. 18 — at Alva

Jan. 6 — at Guymon

Jan. 13 — at Weatherford

Jan 17 — Clinton

Jan. 20 — Enid

Jan. 22-24 — Moore Tournament

Jan. 27 — Elk City

Jan. 30 — Alva

Feb. 6 — Dodge City, Kan.

Feb. 7 — at Altus

Feb. 10 — at Clinton

Feb. 13 — at Elk City

Feb. 17 — Liberal, Kan.

React to this story:

0
0
0
0
0

Trending Video

Recommended for you